TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Zespół Eksploatacji Systemów Logistycznych i Transportowych

Oferta K53/P01/2024

K53/P01/2024

NAZWA OFERTY: Warunkowa umowa cywilnoprawna do prac związanych z badaniem zaangażowania i poziomu pobudzenia osób szkolonych przy pomocy symulatorów i wirtualnej rzeczywistości.
DATA DODANIA OGŁOSZENIA: 23.02.2024
OGŁOSZENIE AKTYWNE DO: 04.03.2024
Nr referencyjny: K53/P01/2024
Rodzaj umowy: Warunkowa umowa zlecenie, która będzie podstawą do zawarcia właściwej umowy zlecenie w przypadku uzyskania finansowania projektu w ramach Ścieżki Smart Konsorcja w konkursie FENG.01.01-IP.01-005/23. W przypadku nie otrzymania w tym konkursie finansowania wskazanego projektu umowa ulega automatycznemu rozwiązaniu.
Zakres umowy: do 240 godzin

Opis stanowiska:
Poszukujemy kandydatki lub kandydata do prac związanych określeniem stopnia zaangażowania osoby szkolonej (gracza) przy pomocy narzędzi wirtualnych opartych o kolejowe symulatory pojazdów szynowych, wirtualną rzeczywistość lub rozwiązania desktopowe. Zakres obowiązków obejmuje posługiwanie się urządzeniami rejestracji danych fizjologicznych (elektrokardiografia, kardiografia impedancyjna, oddychanie, akcelerometria) oraz analizę tych danych. Przewidziany jest także udział w przygotowaniu ankiet i wywiadów. Osoba na tym stanowisku będzie miała za zadanie przygotowanie odpowiednich metod, które operacyjnie będą wykorzystywane przez badaczy zamawiającego, w trakcie prowadzonych eksperymentów. Kluczowy będzie nadzór nad poprawnością prowadzonych eksperymentów i analiza wyników.
Miejsce wykonywania pracy: Politechnika Wrocławska ul. Smoluchowskiego 48, Wrocław
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe psychologiczne
  • Doświadczenie w realizacji prac B+R (udział w co najmniej 3 projektach naukowych związanych ze stresem, pobudzeniem, reakcjami emocjonalnymi, pomiarami cech fizjologicznych człowieka w psychologii)
  • Aktywność naukowa potwierdzona autorstwem lub współautorstwem co najmniej 3 publikacji dotyczących badań stresu, pobudzenia, stanów emocjonalnych, wykorzystania badań cech fizjologicznych w psychologii)

Termin składania ofert: 04.03.2024 12:00:00
Planowany termin rozpoczęcia zatrudnienia: październik 2024
Dodatkowe informacje:
Prosimy o przesyłanie swojego cv ze wskazaniem miejsc adresujących wyszczególnione wymagania na adres franciszek.restel[@]pwr.edu.pl. W dokumencie albo wiadomości E-Mail prosimy o zawarcie proponowanej stawki godzinowej.
Zgłoszenia kandydatek i kandydatów będą rozpatrywane przez Komisję, powołaną przez Kierownika Jednostki zatrudniającej. Komisja Konkursowa może zaprosić kandydatkę lub kandydata na rozmowę kwalifikacyjną.
Termin składania dokumentów: do 04.03.2024 do godz. 12:00:00.
Przewidywany termin rozstrzygnięcia konkursu: do 04.03.2024r.
Konkurs może zostać nierozstrzygnięty bez podania przyczyn. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z osobami wyłonionymi do zatrudnienia w ramach konkursu.