TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Zespół Eksploatacji Systemów Logistycznych i Transportowych

Oferta K53/P02/2023

K53/P02/2023

NAZWA OFERTY: Umowa cywilnoprawna na stanowisko: operator kontroli bezpieczeństwa
DATA DODANIA OGŁOSZENIA: 01.02.2023
OGŁOSZENIE AKTYWNE DO: 12.02.2023
Nr referencyjny: K53/P02/2023
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Zakres umowy: maksymalnie do 40 godzin (do ustalenia indywidualnego)

Opis stanowiska: Poszukujemy kandydatki i kandydatów do testów urządzenia szkoleniowego imitującego urządzenie rentgenowskie do prześwietlania przedmiotów przewożonych drogą lotniczą
Zakres zadań:

  • wypełnianie ankiet dotyczących jakości obrazu, prefenrecji związanych z systemami szkoleniowymi, oceny testowanego systemu szkoleniowego
  • udział w sesjach szkoleniowych polegających na ocenie bezpieczeństwa obrazów prześwietlonych urządzeniem rentgenowskim

Miejsce wykonywania pracy: Politechnika Wrocławska ul. Smoluchowskiego 48, Wrocław
Wymagania:

  • doświadczenie w realizacji kontroli bezpieczeństwa przedmiotów przewożonych drogą lotniczą z wykorzystaniem urządzenia rentgenowskiego (posiadany certyfikat operatora kontroli bezpieczeństwa)

Termin składania ofert: 12.02.2023 23:59:59
Planowany termin rozpoczęcia zatrudnienia:  luty/marzec

Dodatkowe informacje:
Prosimy o przesyłanie zgłoszenia w wiadomości email na adres tomasz.kisiel@pwr.edu.pl o treści:
Zgłaszam chęć uczestnictwa w testach urządzenia imitującego przeglądarkę RTG. Posiadam certyfikat operatora kontroli bezpieczeństwa nadany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego o numerze: (podać nr certyfikatu). Mój aktualny poziom wyszkolenia w ocenie bagażu kabinowego zgodny z programem szkoleniowym: Tutor (lub inny – wskazać jaki) to: (podać nr poziomu). Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: (podać numer telefonu)

Zgłoszenia kandydatek i kandydatów będą rozpatrywane przez Komisję, powołaną przez Kierownika Jednostki zatrudniającej. Komisja Konkursowa może zaprosić kandydatkę lub kandydata na rozmowę kwalifikacyjną.
Termin składania dokumentów: do 12.02.2023 do godz. 23:59:59.
Przewidywany termin rozstrzygnięcia konkursu: do 28.02.2023r.
Konkurs może zostać nierozstrzygnięty bez podania przyczyn. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z osobami wyłonionymi do zatrudnienia w ramach konkursu.

Zadania w ramach projektu „Opracowanie innowacyjnego stanowiska szkolenia i doszkalania operatora kontroli bezpieczeństwa w porcie lotniczym” POIR.04.01.04-00-0127/19-00

K53/P04/2022