TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Zespół Eksploatacji Systemów Logistycznych i Transportowych

Oferta K53/P03/2021

K53/P03/2021

NAZWA OFERTY: Umowa cywilnoprawna na wykonanie aplikacji układu zależności stacji oraz opracowania układów elektronicznych
DATA DODANIA OGŁOSZENIA: 31.03.2021
OGŁOSZENIE AKTYWNE DO: 07.04.2021

Nr referencyjny: K53/P03/2021
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Zakres umowy: 4 miesięcy (łącznie 165 godzin)
Opis stanowiska: Poszukujemy kandydatki i kandydatów do opracowywania aplikacji pomiarowej i aplikacji układu zależności stacji oraz opracowania układów elektronicznych- wykonawczych dla makiety kolejowej, oraz wsparcia badań pracowników prowadzenia ruchu kolejowego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, co najmniej inżynierskie, preferowane kierunki elektronika albo automatyka i robotyka albo mechatronika
  • udział w co najmniej jednym projekcie zespołowym, w roli wykonawcy układów elektronicznych
  • opracowanie co najmniej jednego oficjalnego (udokumentowanego) projektu w zakresie systemów sterowania ruchem kolejowym, preferowane urządzenia elektroniczne
  • biegła znajomość oprogramowania CAD (np. Autocad, Inventor, Fusion 360)
  • znajomość środowisk MS Adams, Simulink(MatLab),
  • znajomość języków programowania: C++, Python, oraz narzędzia webowe

Wymagane dokumenty:

  • życiorys (CV) zawierający proponowaną stawkę godzinową brutto i zgodę na przetwarzanie danych osobowych RODO do celów rekrutacji
  • skan albo kopia dyplomu ukończenia studiów
  • oświadczenie o udziale w co najmniej jednym projekcie zespołowym, w roli wykonawcy układów elektronicznych wraz z załącznikiem w formie zestawienia tabelarycznego, z podaniem tytułu projektu, okresu realizacji, oraz podmiotu finansującego
  • oświadczenie o opracowaniu co najmniej jednego oficjalnego (udokumentowanego) projektu w zakresie systemów sterowania ruchem kolejowym, wraz z załącznikiem w formie zestawienia tabelarycznego, z podaniem tytułu projektu, okresu realizacji, liczby autorów oraz podmiotu zlecającego

Termin składania ofert: 07.04.2021 23:59:59
Planowany termin rozpoczęcia zatrudnienia: kwiecień/maj
Dodatkowe informacje: Prosimy o przesyłanie wymienionych dokumentów w postaci elektronicznej na adres ilona.salagacka@pwr.edu.pl, lub pocztą tradycyjną na adres Ilona Sałagacka, Wydział Mechaniczny, Politechnika Wrocławska, Wybrzeże Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław

Zgłoszenia kandydatek i kandydatów będą rozpatrywane przez Komisję, powołaną przez Kierownika Jednostki zatrudniającej. Komisja Konkursowa może zaprosić kandydatkę lub kandydata na rozmowę kwalifikacyjną. Prosimy o podanie numeru referencyjnego: K53/P03/2021.

Termin składania dokumentów: do 07.04.2021 do godz. 23:59:59.
Przewidywany termin rozstrzygnięcia konkursu: do 19.04.2021r.

Konkurs może zostać nierozstrzygnięty bez podania przyczyn. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z osobami wyłonionymi do zatrudnienia w ramach konkursu.

K53/P01/2021